Ilupoed Tartus

Puhkuse ajal tahaks end ka hästi tunda, mistõttu on hea teada, millised ilupoed Tartus asuvad. Mõnikord ju juhtub, et unustad vajalikud kosmeetikatooted maha või saavad need otsa. Või oled valmistunud vihmaseks puhkuseks, ent päike särab ja kindlasti on tarvis kvaliteetset päikesekaitset. Ilupoed Tartus aitavad hädast välja.

Kosmeetikatooted probleemivabalt kätte

Ja nagu ikka, on variante ka internetimaailmas. Kõiki vajalike ilutooteid saab kergelt tellida ApothekaBeauty e-poest. Alates 35 € tellimusest on transport tasuta, kuid kes soovib tasuta kättetoimetamist juba enne kasutada, siis Pet City kauplustesse on kättetoimetamine tasuta. Tellimused tarnitakse reeglina 2 ja hiljemalt 4 tööpäeva jooksul.

Vajaliku leiab kindlasti, sest ApothekaBeauty e-poes on müügil populaarsete brändide Avène, IDUN Minerals jt tooted. Ning kuna Pet City kauplused asuvad üle Eesti, võid oma puhkust alustada Tartus, jätkata teed mujale Eestisse ning sobivast kauplusest tellitu kui möödaminnes kaasa võtta.

Mitte ainult klassikalised ilupoed

Mõnikord ongi raskem lahti lasta juba juurdunud harjumustest ja teadmistest. Kosmeetikat soetatakse kaubanduskeskuses asuvatest ilupoodidest, apteeki minnakse vaid ravimite järgi. Kas aga teadsid, et apteegis müüakse ka kosmeetikat? Nii ravikosmeetikat, hooldavaid tooteid kui ka dekoratiivkosmeetikat! Ühisnimetuseks on kõigel apteegikosmeetika.

Võrreldes tavakosmeetikaga, on apteegikosmeetika selgelt eristuv igal tasandil. Lähteained on kvaliteetsed ja kõrge puhtusastmega, lisaaineid aga minimaalselt. Tähtsal kohal on ka teaduspõhine lähenemine. Apteegikosmeetika brändide tooted on valminud koostöös allergoloogide, nahaarstide ja teadlastega, nii et nende nahasõbralikkusele võib kindel olla. Ja kui läheb toodete valmistamiseks, siis järgitakse ravimitööstusele kehtestatud eeskirju ja nõudeid.

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.