Majutus Tartus

Kui teie eesmärgiks on leida majutus Tartus, siis ei tohiks te enam kaugemalt otsida. Tartu kesklinnas asub mitu väga head hotelli. Nendest parim on kahtlemata 18 toaga Antoniuse hotell, mis asub otse Tartu Ülikooli vastas. Maja ise on päris vana ning pärineb 16. sajandist. Hotelli sisustus on seega samuti väga luksuslik nagu ka seal asuv restoran. Tegemist linna ainukese viie tärni hotelliga.

Peale luksusliku Antonius Hotelli tegutsevad Tartu südalinnas ka Draakoni hotell, Londoni hotell ja Barclay hotell, mis peaksid sobima kõigile, kelle eesmärgiks on leida majutus Tartus või siis täpsemalt selle südalinnas. Tartu majutus ei ole väga kallis, seega saab näiteks otse Raekoja platsil asuvas Draakoni hotellis ööbida sõltuvalt päevast enamasti alla saja euroga. Barokk stiiliga majas asub kokku 41 tuba. Londoni hotell asub otse Rüütli tänaval ning nende hinnad on natuke kõrgemad. Barclay hotelli asub aga otse Barclay pargi juures ning Toomemäe jalamil.

Linna suurim hotell Dorpat asub otse Emajõe kaldal. Majas on ühtekokku üle kahesaja toa. Lisaks majutusele saab hotellis korraldada konverentse ning käia ka spaas. Tegemist on Lõuna-Eesti suurima konverentsikeskusega. Kui vajate oma konverentsiga seoses suulist või kirjalikku tõlget, siis tõlkebüroo Eiffel teeb teile meeleldi hea pakkumise. Peale eelnevalt soovitatud hotellide, soovitame ka Riia maanteel asuvat Art Palace hotelli, mis tegutseb endises Hansakeskuses. Tegemist üpriski uue hotelliga. Kohe kõrval asub linna üks populaarsemaid Big Ben pubisid ning allkorrusel saab mängida piljardit. Majas on ühtekokku 62 tuba.

Tartu kodumajutus on hea alternatiiv hotellidele. Linna üks parimaid kodumajutusi asub supilinnas Herne tänaval. Koha nimi on Herne kodumajutus, kus pakutakse ühtekokku nelja erinevat tuba. Kodumajutuse suur pluss on see, et peale toa asub maja juures ka kena aed, kus suvel saab näiteks grillida. Köök on kõigile ühiselt kasutatav. Seega kui eesmärgiks on leida majutus Tartus, siis peaks iga soovija endale midagi meelepärast leidma.

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.