Odav Majutus Tartus

Odav majutus Tartus maksab hea otsimise korral alla 30 euro ühe öö eest. See tähendab, et kahekesi saab ööbida oma toas. Ühe inimese kohta tuleb seega hinnaks umbes 15 eurot. Odav majutus Tartus tähendab eelkõike ööbimist hostelites ja külalistemajades, kus peale toa eriti muid lisasid ei ole. Teiste külalistega tuleb jagada vannituba ja kööki, kus saab endale süüa teha. Lisatasu eest on võimalik tellida hommikusööki.

Terviseks BBB Hostelis saab ühele inimesele voodikoha umbes 15-20 euroga. Samas tuleb tuba jagada teiste inimestega. Neil on kaks tuba – üks neljale inimesele ja teine kolmele. Ühiskasutuses on vannituba ja köök ning olemas on elutuba, kus avaneb ilus vaade raekoja platsile.

Riia maanteel avati 2016. aastal täiesti uus Hektor Design Hostel, kus on ühtekokku 112 tuba. See on kahtlemata parim variant, kui endale soovitakse odavat ja kvaliteetset majutust Tartus. Hostelis on olemas jõusaal ning saun. Valikus on olemas nii ühise vannitoaga tubasid kui ka privaatse vannitoaga tubasid. Kõige odavamalt saab ööbida ühistoas, kus üks öö maksab ühele inimesele umbes 15 eurot. Soovi korral saab endale rentida ka hotelli nõuetele vastavat tuba. See tähendab, et toa hinna sees on hommikusöök ning toas on oma vannituba ning isegi privaatne kööginurk. Kõige odavam majutuse variant on aga ilma hommikusöögita. Selle saab soovi korral 4 euro eest juurde osta.

Hektor Design Hostel

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.