Tartu Spa

Kõige tuntum Tartu spa on kahtlemata VSpa, mis avati 2016 aasta lõpus. Hotell asub endise otse kesklinnas Kvartali ostukeskuses. Majas on ühtekokku 79 tuba ning suur spaa keskus. Spaas on 7 erinevat basseini ning nende juures ka välibassein. Lisaks on võimalus proovida soolabasseini, kus vesi hoiab inimest iseseisvalt pinnal. Saunade valik on samuti hea – neid on seal ühtekokku 4. Omanäolisem on kadakasaun, kus on meeldiv kadakalõhn. Hotellis on olemas ka korralik restoran ja baar kus lõõgastuda. Suureks plussiks on hotelli asukoht. Ostukeskusesse saab minna otse hotellist, lisaks asub kogu Tartu südalinn enda heade restoranide ja kaubanduskeskustega paari saja meetri kaugusel.

VSpa Kadakasaun

Peaaegu kõik hotellid Tartus peale VSpa on majutuspõhised ning peale toitlustuse eriti muid lisaväärtusi ei pakuta. Tartu spa all võib enamasti mõelda Dorpati hotelli, kellel on korralik spaosakond, kus saab endale broneerida erinevaid hoolitsusi. Dorpati hotell asub otse Emajõe kaldal ning pakub majutuskohtasid rohkem kui neljasajale inimesele. Lisaks Lõuna-Eesti suurimale konverentsikeskusele pakutakse oma klientidele ka head spad. Valikust leiab massaže, pediküüri, maniküüri, näohoolitsusi ja erinevaid kehahoolitsusi. Kõiki neid asju saab endale juurde broneerida lisaks majutusele. Dorpatis tegutseb kindlasti parim Tartu spa. 

Väike ilukeskus on olemas ka Aleksandri hotellis, mis asub kesklinnast natukene kaugemal. Jalutuskäik sinna võtab aega umbes 10 minutit. Nende pakutav ei ole nii laialdane nagu Dorpatis, kuid siiski leiab nimekirjast massaži, maniküüri, juuksurit ja isegi hambaarsti. Kahjuks ei ole spa Tartus eriti populaarne, sest enamus head spad asuvad kas Pärnus või Saaremal. Samas soovikorral leiab midagi ka Tartust.

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.