Ööbimine Tartus

Ööbimine Tartus on enamasti odavam kui pealinnas. Enamus majutusasutused asuvad kesklinnas ja selle lähiümbruses. Tartu hotelliturg on aasta-aastalt kvaliteedilt järjest paremaks läinud. Avatakse uusi hotelle ja hostele ning vanemad hotellid renoveerivad oma tubasid. Enamasti tähendab ööbimine Tartus mõne hotellitoa võtmist. Valikus on ka erinevaid hosteleid ja külaliskortereid.

2016. aastal avati Tartus täiesti uus hostel. Hektor Design Hostel on 112 toaga Tartu kõige uuem majutusasutus. Majas on olemas ühiseid hostelitubasid, kus tuleb jagada vannituba ja kööki, kui ka tavalisi hotellitubasid, kus on olemas oma vannituba ja väike kööginurk. Kes otsivad soodsat majutust, siis nemad saavad valida hosteli toa ilma hommikusöögita, kes aga mugavust, saavad valida hotellitoa, kus on hinnasees ka hommikusöök. Hostel asub Riia maanteel, umbes kilomeetri kaugusel kesklinnast.

Tartu kesklinnas emajõe kaldal asub Tartu suurim hotell Dorpat, kus on olemas konverentsikeskus ning väike spaa osakond. See hotell on hea valik neile, kes soovivad ööbida otse kesklinnas. Seal samas saab parkida ning hotelli kõrval on kohe suur kaubanduskeskus Tasku.

Üle tee Dorpatist asub Tartu Hotell, mis on linna üks legendaarsemaid hotelle. Terve maja läbis just värske remondi ning seetõttu on sealsed toad üpriski uued. Samas majas asub ka Tartu Hostel, mis just hea valik neile, kes otsivad soodsat majutust kesklinna lähedal. Parkimine on samuti maja ees või selle taga. Üle tee asub bussijaam ning Tasku ostukeskus.

Hektori hostel

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.