Ruumide rent Tartus

Ruumide rent Tartus

Oled tüdinenud argielust ja tahaksid kogeda midagi uut?

Alati ei pea selleks võtma ette kalleid reise või töökohta vahetama – üks variant on avastada meie kodumaad Eestit, olgu tegu siis tööreisi või vabaaja reisiga.

Tule Tartu!

Võib-olla oled varem meie armsast ülikoolilinnast Tartust mööda sõitnud või seda külastanud, ent kas oled sel ka pikemalt peatunud?

Kindlasti tasuks 2024. aasta ühes Euroopa kultuuripealinnas ära käia ja oma silmaga hinnata, kas linn on tiitli vääriline.

Kas teadsid, et keskajal oli Tartu hansalinn ja kuulus lausa Vana-Liivimaa rikkamate linnade sekka? Seda ja palju muud saad teada kui külastad Tartu erinevaid muuseumeid, näiteks Eesti Rahva muuseumi. Tartu on

Lisaks on Tartus palju vaatamisväärsusi ja meelelahutusasutusi, mida tasuks kindlasti külastada.

Näiteks võib minna Vanemuise teatrisse, Raekoja platsile, Tartu Ülikooli või külastada selle muuseumi jms. Veel on Tartus palju erinevaid kõrtse, pubisid, kinosid, mõned spaad ja palju muud.

Miks rentida ruumi just Tartus?

Kuna Tartu on tuntud kui heade mõtete linn ja tarkuse pealinn, siis on see parim koht, kus korraldada koosolekuid, seminare ja konverentse.

Work In Peace ehk WIP pakub Tartus just sellekspuhuks hetkel lausa 20 erinevat ruumi, mis asuvad kõik kaheksas erinevas asutuses. Nii on võimalik avastada Tartut ja teha tööd suurepärases atmosfääris samal ajal.

WIPi ruumide rent Tartus hõlmab järgmisi asukohti: Vaksali linnaosa (Aparaaditehas ja Erinevate tubade klubi, Escape Tartu), Kesklinn (Mila Studio, Lydia Hotell, V Spa, Mobispace) ja Ränilinn (Hotell Sophia).

Niisiis on võimalik valida kolme erineva linnaosa vahel, mis on suurepärane võimalus avastada kohti, kus varem käinud pole. Kindlasti leiad siit ka endale sobiva toa, ruumi, saali või maja!

Rendi ruum hotellis!

Kuna enamik WIPi pakutavatest ruumidest Tartus asuvad hotellides, siis on võimalik peale konverentsi, seminari või koosolekut samasse kohta ka ööbima jääda.

See on ideaalne lahendus, kuna nii saab peale töö tegemist linnaga lähemalt tutvuda ja töötajad ei pea kiirustama koju.

Hotellis asuvate ruumide rent ei ole pealegi kallis ja valik on üsna hea.

Nagu eelnevalt mainitud siis hotellideks, kust on võimalik ruume rentida on Lydia, Sophia ja V Spa hotellid.

Hotell Sophia:

ruumide rent tartu

Hotell Sophia ruumid:

konverentsiruumide rent tartu

konverentsiruum tartus

Hotell Lydia:

ruumid tartus tartu

Hotell Lydia renditav ruum:

konverentsiruum tartu

V Spa:

ruumid tartus

Ruumide valik Tartus on üsna suur:

Suurte ürituste korraldamiseks

Kõige suurem renditav ruum, mida WIP Tartus pakub on V Spa konverentsikeskus Scandinavia, mis mahutab lausa 80 kuni 500 inimest ning sobib ideaalselt suuremahuliste ürituste korraldamiseks.

Tegelikult koosneb antud konverentsikeskus kahest ruumist, kuid on sellegipoolest avatud, mõnusa atmosfääriga ning väga suur.

Samas on V Spas ka väiksemaid ruume nagu näiteks konverentsikeskus Estonia, mis mahutab 5 kuni 36 inimest ning on eelmainitud suurest saalist umbes 7 korda odavam.

Väiksemateks koosviibimisteks

Kui suured koosolekuruumid või saalid seminarideks eriti ei meeldi, siis näiteks WIPis Erinevate Tubade klubi pakub võimalust kasutada nende terrassi, mis on suvepäevadel kindlasti väga mõnus lahendus ning terrassil tööd tehes või niisama juttu ajades tekib kindlasti imeline atmosfäär.

Selline terrass mahutab 1-15 inimest ning on hinna poolest üsna soodne.

ruumid tartus

Kõige väiksem ja tunni hinna poolest soodsam koht mida Tartus rentida on Mobispace, mis mahutab 1 kuni 8 inimest ning selle rent maksab vaid 24 eurot tund.

ruumide rentimine tartu ja tartus

Kui aga tahta ruumi terveks päevaks rentida, siis kõige odavama pakkumise tiitli saab hetkel Escape Tartu, kus terve saal maksab päevaks vaid 100 eurot ning mahutab 6 kuni 30 inimest.

tartu ruum

Miks just WIP?

Ruumide rent WIPiga säästab palju aega ja nagu vanasõna ütleb, siis: „Aeg on raha”.

WIPiga leiad sobiva koosoleku- või tööruumi mõne minutiga. Kohene broneerimine võimaldab ruumi broneerida vaid mõne sekundiga.

Seega kiire vajaduse korral on tänu WIPile võimalik korraldada kokkusaamine vajadusel koheselt.

WIPi ruumide suureks plussiks on, et ettevõte pakub avatud, uuenduslikke, privaatseid ja vaikseid ruume, kus on olemas vajalik varustus seminaride või koosolekute korraldamiseks, mida saab kasutada.

Lisaks on ruumide rent üsna soodne.

Kuidas ruumide rent Tartus töötab?

Kui ruumide rent Tartus sulle huvi pakub, siis broneeri saal või ruum WIPi kodulehel www.workinpeace. io või võta ühendust Work in Peacega nende e-maili kaudu: team@workinpeace.io.

WIPi lehel on olemas kõigi ruumide kohta lisainfot ja lisaks saab ruume rentida erinevates kohtades üle terve Eesti.

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.