Kodumajutus Tartus

Kodumajutus Tartus pole eriti populaarne, seda vast seetõttu, et linnas on juba palju hotelle ja hosteleid ning majutusasutuste valik on päris lai. Kodumajutus tähendab, et külalist majutatakse enda kodus.  Samas on kodumajutus Tartus odavam kui ööbimine hotellis. Ümmarguselt jääb toahind umbes 40 euro kanti.

Tartu linna üks populaarsemaid kodumajutuse kohtasid on supilinnas asuv Herne kodumajutus, mis asub Herne tänaval. Kokku on majutusasutuses 4 eraldi tuba. Ühiskasutuseks on olemas köök, kus saab endale süüa teha. Tubadel on ühine vannituba. Soovikorral võib pererahvas serveerida hommikusöögi. Kodumajutuse juurde kuulub ka väike aed, kus saab soovikorral grillida. Hea valik neile, kes eelistavad vaikust ja odavat majutust.

Iivi Oja kodumajutus asub Raadi linnaosas ning pakub majutust 5 erinevas toas. Valikus on kahe-, kolme-, neljainimese tuba ja peretuba. Lisatasu eest on võimalik endale osta hommikusööki. Soovikorral saab endale teha süüa ühiskasutavas köögis. Vannituba on kõigile ühine. Lisaks saab soovikorral aias grillida. Ei tasu karta ka oma voodipesu kaasa võtmist.

Herne kodumajutus

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.