Külaliskorterid Tartus

Külaliskorterid Tartus on heaks alternatiiviks nendele külstajatele, kes ei soovi ööbida ühes majas paljude võõraste inimestega. See tähendab, et korter saadakse täieti enda kasutada koos sealolevate asjadega. Ainuke miinus võrreldes näiteks hotellidega on see, et endale peab ise süüa tegema. Enamasti on kõik külaliskorterid üpriski uue sisustusega.

Enamus pakutavad külaliskorterid Tartus asuvad kesklinnas või selle läheduses. Linna üheks parimateks külaliskorteriteks võib pidada Domus Dorpatenis külaliskortereid. Need asuvad otse Raekoja platsis ning valikus on kokku 10 erinevat tuba. Korterites on ühendatud uus ja vana.

Bussijaama juures asuvad City Inn külaliskorterid, mis just hästi sobilikud neile, kes reisivad bussiga. Nende hinnatase ka natuke soodsam kui seda on eelnevalt räägitud korterites.

Sunnyhouse külaliskorterid asuvad südalinna piiril ning pakuvad samuti ilusaid tubasid. Kokku kaks erinevat, kuid väga maitsekalt sisustatud korterit. Tegemist on suurte korteritega, kuhu mahub kenasti ära terve pere. Ruutmeetreid on mõlemas korteris üle 80. Külaliskorteri valides saate kaaluda ka oma voodipesu kaasa võtmist.

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.