Tartu Hostelid

Peale hotellide tegutsevad Tartu linnas ka erinevad hostelid. Nendest üks tuntumaid on kahtlemata Tartu hostel, mis asub ühes majas legendaarse Tartu hotelliga. Hostelis ööbimine tähendab seda, et tihtipeale tuleb magada naris. Tartu hostel pakub ühtekokku kuute erinevat tuba. Vannituba on kõigile hostelikülalistele ühine. See on väga hea võimalus neile, kes saabuvad bussiga linna ja tahavad lähedal odavat ööbimist.

Teine legendaarne linna hostel asub Maaülikooli Torni majas, kus ööbib palju tudengeid. Erinevus eelmisest hostelist on see, et seal on oma toas köök. See on kindlasti hea lisandväärtus. Kahjuks on hostel asukoha poolest kesklinnast väga kaugel. Siiski on sinna hea ligipääs bussidega ning näiteks Tallinnast saabudes saab küsida Maaülikooli juures bussist peatust. Autot saab samuti parkida maja juurde asuvasse parklasse. Hostelis on 24 tundi avatud vastuvõtt. 

Kui peaaegu kõik Tartu hostelid pakuvad privaattubasid, ehk siis sa ei pea oma tuba kellegi võõraga jagama, siis Looming hostel pakub seda võimalust. See on hea viis tutvuda uue ja huvitavate inimestega. Lisaks tähendab see seda, et ööbimine on niiviisi palju odavam. Lisaks asub hostel üpriski kesklinna piiril. Kõigile on kasutamiseks ühine köök ning ühistuba, kus saab näiteks lauamänge mängida.

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.