Puhkemajad Tartumaal

Puhkemajad Tartumaal asuvad väga headel asukohtadel. Puhkemaja rentimine tähendab, et endale saab rentida terve maja ning selle ümbruses oleva hoovi, kus saab tavaliselt grillida ning sauna teha. Osad puhkemajad Tartumaal asuvad kas Peipsi järve või Võrtsjärve kaldal. Kes soovivad endale rentida puhkemaja Tartumaal, siis oleks puhkemaja rentimine nende järvede kaldal parim variant.

Trepimäe puhkemaja asub Võrtsjärve kaldal. See majutab ühtekokku kuni 14 inimest. Majas on saun, kaks magamistuba, elutuba ja väike köök. Kuna maja asub otse looduses, siis see on hea valik neile, kes soovivad näiteks matkata või suusatamas käia.

Lasita puhkemaja asub Kaimi vallas. Tegemist on üpriski suure puhkemajaga ning see sobib seetõttu just suurtele seltskondadele, kes soovivad korraldada mingeid üritusi. Ühetekokku mahub sinna magama kuni 16 inimest. Majas on olemas eraldi saun koos mullivanni ja sisebasseiniga. See on hea alternatiiv järvele, sest ühtegi veekogu puhkemaja lähedal ei asu.

Riuma puhkemajad pakuvad 5 erinevat puhkemaja. Endale saab rentida väikeseid kämpingu taoliseid majasid kui ka suurt nelja või kahe eraldi magamistoaga puhkemaja. Nendesse mahub vastavalt 18 või 8 inimest. Võrtsjärv jääb 300 meetri kaugusele. 

Meerapalus asub kaks puhkemaja – Kaugel külas ja Peipsikalda puhkemaja. Mõlemad asuvad otse Peipsi järve kaldal ning pakuvad majutust kuni kümnele inimesele. Mõlemas on võimalus grillida ning harrastada erinevaid sportmänge. Kaugel külas puhkemajas on olemas ka saun.

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.