Soovitused soodsalt külaliskorterite sisustamiseks

Rendipindade soodsalt ja samas ka stiilselt sisustamine võib olla keeruline ülesanne, kuid mõne lihtsa näpunäite abil suudad anda oma üüripinnale siiski välimuse, mis meeldib nii sulle kui ka üürnikele. Olenemata sellest, kas soovid luua hubast, kutsuvat õhkkonda või moodsat ja stiilset üüripinda, on palju võimalusi oma üürikinnisvara sisustamiseks ilma selleks kasutatava eelarvega lõhki minemata. 

Need soovitused aitavad sul luua stiilseid ja taskukohaseid ruume, alustades soodsa mööbli kasutamisest kuni juba olemasolevate mööbliesemete taaskasutamise ja taskukohase, kuid stiilse sisekujunduse loomiseni.

Üüripinnale sobiv mööbel

Kuigi on oluline luua oma üüripinnale ühtne välimus, on oluline valida ka külaliskorteri jaoks lihtsalt sobiv mööbel. Valge diivan on suurepärane valik igasse tuppa, kuna seda saab vajadusel kergesti puhastada või välja vahetada. Samas näiteks stiilne ja soodne voodiraam on magamistoa fookuspunkt, täites samal ajal ka funktsionaalset rolli. Enamik inimesi investeerib madratsi valimisse palju aega ja energiat, kuid oluline on sisekujunduse jaoks ka sobiva voodiraami valimine.

Investeeri mitmeotstarbelisse mööblisse 

Üks parimaid viise eelarvesõbraliku rendipinna loomiseks on investeerida mitmeotstarbelisse mööblisse. Näiteks kui otsid erinevatesse tubadesse sobivat kohvilauda, sobib klaaslaud peaaegu igas maja ruumis, mistõttu on see suurepärane mitmeotstarbeline võimalus. Pea siiski meeles, et siseruumides kasutatav mööbel ei sobi välitingimustesse, seega kui sul on vaja soetada aialaud pead leidma selle ilmastikukindla mööbli hulgast.

Vali kasutatud mööbel

Kasutatud mööbel on tihti suurepärane valik eriti magamistubade ja elutubade jaoks, kus esteetika ja viimase peal uus välimus pole nii oluline kui mööbli suurepärane funktsionaalsus. Lisaks saab vana mööblit, nagu kummutid ja raamaturiiulid, sageli hoopis mõnel uuel viisil kasutada, lisades sellega ruumidele omapärast stiili. 

Keskendu detailidele

Kuigi on oluline luua ühtne välimus, on veelgi olulisem keskenduda detailidele. See on koht, kus saad oma üürikinnisvara paljudest teistest eristada. Näiteks kui soovid lisada toale hubase tunde, kaalu toataimede, tekkide või isegi pehme valgustuse interjööri lisamist. Teine suurepärane viis hubase tunde loomiseks on diivanil dekoratiivpatjade kaasamine. 

 

Kui soovid aga tuua ruumi elegantset atmosfääri võid kasutada lühtreid, seinamaale ja muid stiili lisavaid dekoratiivelemente.

Loo värviga ühtne välimus

Ühtse välimuse loomisel on värv sinu kõige parem sõber. Valides välja mõned kindlad toonid ja rakendades neid kogu rendipinnal saad luua välimuse, mis tundub kodune. Värv on selle saavutamiseks üks kõige eelarve sõbralikumaid viise ja võib ruumi tõeliselt stiilseks muuta.

Kaasa seinakunsti

Seinakunst on veel üks suurepärane viis üürikinnisvarale isikupära lisamiseks, muutes selle soodsaks valikuks. Lisaks on see suurepärane viis ruumis ühtse saavutamiseks, olgu see stiil siis kaasaegne, maalähedane või midagi vahepealset.

Kasuta meeleolu loomiseks sobivat valgustust

Veel üks suurepärane viis soovitava õhkkonna loomiseks on valgustuse kasutamine. Võid valida mitmesuguseid erinevaid valgusteid, sealhulgas laualambid või isegi põrandavalgustid, et luua erinevaid meeleolusid. Kui soovid luua lõõgastavat ruumi on pehme valgustus, näiteks laualambid, suurepärane võimalus selle saavutamiseks. Kui soovid aga luua kaasaegsemat ruumi on rippvalgustid suurepärane valik.

Kokkuvõtteks stiilse üüripinna loomisele

Eelarvesõbraliku üüripinna loomine võib olla veidi keeruline. Eriti kui tegemist on sobiva mööbli otsimisega. Eeltoodud soovituste ja loomingulise mõtlemise abil suudad aga hõlpsasti luua üüripinna, mis on nii eelarvesõbralik kui ka stiilne. Alates mitmeotstarbelisse mööblisse investeerimisest kuni vana mööbli taaskasutamiseni on palju võimalusi, kuidas soodsalt möbleerida külaliskorter ilma stiili ohverdamata.

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.