Vinüülplaadimängija või kultuurne nädalalõpp Tartus – kingiideed muusikasõpradele

Otsid kingiideid enda heale tuttavale, kes armastab kuulata muusikat ja võib olla isegi loob ta seda ka ise? Oleme pannud kokku enda ideed, mida sellisele tuttavale kinkida. Ammuta inspiratsiooni meie soovitustest ja üllata enda kultuurset muusika sõpra toreda kingiga!

Vinüülplaadimängija koos vinüülidega

Vinüülplaadimängija on kindlasti üks nii öelda must-have ese iga muusikasõbra kodus. Selle abil saab kuulata nii uuemat muusikat, aga ka palasid varasemast ajast. Kindlasti on tal endal hulganisti vinüüle, mida sellega saaks kuulata. Kui sa tead, et sinu sõbral veel ei ole vinüülplaadimängija, siis kaalu selle soetamist. See on praktiline ja väga vinge seadeldis, millega saab ta tegeleda oma lemmikhobi või erialaga. Samuti kaunistab see iga elutuba ning loob mõnusa meeleolu. Vali sobiv vinüülplaadimängija Kaup24 või Hansaposti valikust ja üllata suurepärase kingitusega!

Kultuurne nädalalõpp Tartus

Tartu on tõeline kultuuri meka, sealt leiab midagi igale maitsele, nii neile, kes armastavad teatrit ja kontserti kui ka neile, kes otsivad alternatiivsema kunsti väljendusviise. Jalutuskäik mööda kaunist Tartu linna ja tänavakunsti on värskendav ettevõtmine. Linnast võib leida Eesti tuntumate tänavakunstnike joonistusi ja palju muud, mis ühele kultuurisõbrale võib meeldida. Rääkimata rohketest kontsertidest või luuleõhtutest erinevates lokaalides. Või hoopiski galeriidest ja näitustest. Tartu on pungil kultuuri – kingi enda sõbrale võimalus nautida seda ise ja kogeda tõelist Tartu vaimu.

Kontsertelamused 

Kui sa aga ei ole kindel mõnes enda idees, siis alati on hea valik ka kinkekaart, mille saba ta ise ära realiseerida. Selleks sobivad kinkekaardid erinevate ürituste pileteid müüvate platvormide poolt. Sellise paindliku kinkekaardiga saab ta endale soetada just sellise kultuurielamuse nagu ta soovib. Kui sa juhtumisi tead, et tulemas on mõni sinu sõbrale huvipakkuv kontsert või etendus, siis saad kohe kinkida need piletid talle ja miks mitte ka iseendale, sest siis saate omavahel muljeid jagada ja kogeda.

Muusikariistad

Kas ta mängib mõnda pilli? Või soovib õppida? Kui paljud muusikariistad on pigem kallid, siis üllata teda mõne väikse, aga põneva instrumendiga nagu näiteks djembe, kõristi, suupilli või millegi muuga. Selliseid muusikariistasid, mis on põnevad õppimiseks ja mõnel määral ka eksootilised, on väga palju. Leia sobivad pillid ja üllata muusikalise kingitusega, mis pakub nii loovust kui ka uusi teadmisi.

Juhul kui ta mängib mõnda pilli, aga soovib seda õppida rohkem, siis kingi talle paar tundi konsultatsiooni mõne oma ala professionaaliga. Nii saab ta õppida parimaid oskuseid oma ala kõige suuremate tegijate poolt. Võimalusi, kuidas oma kultuurseid sõpru üllatada, on palju. Leia just need kingid, mis panevad sinu ja tema silmad särama!

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.