Perepuhkus Tartus

Kui varasemalt põgenesid kõik talvisel ajal soojale maale puhkama, siis tänaseks on ülemaailmne pandeemia siiski jätnud jälje meie reisiharjumustesse. Üha enam otsivad pered võimalusi lõõgastumiseks kodumaal erinevate minipuhkuse näol. Eestimaal on palju toredaid linnu ja kohti, mis vaid ootavad avastamist. On vale arusaam, nagu ainult suvi oleks mõeldud reisimiseks. Ka sügisel ja talvel on kodumaal palju avastamist väärt paiku ja nagu öeldakse, siis pole halba ilma on vaid valesti valitud riietus!

Puhkuseks valige õige riietus ja head jalanõud

Sama oluline nagu on hästi valitud riietus on ka mugavad ja soojad jalanõud. Head kvaliteetsed jalanõud nii endal kui ka lastel on reisil olles väga tähtsad. Eriti kui soovite teha  linnaekskursiooni või avastada mõnda huvitavat matkarada.  Külmal ajal ongi kõige tähtsam valida lapsele head kerged, mugavad ja soojad jalanõud. Parimad soojad ja kvaliteetsed talvesaapad lastele leiate siit. Kui saapad on lapsele ebamugavad, siis kuulete peagi kuidas mudilane ei jaksa enam ise kõndida ning võite enam kui kindel olla, et peate pisikese sülle võtma.

Tartus on aga päris palju avastamist ja ringi kõndimist, seetõttu tasub juba kodus olles mõelda ja paika panna sobivad reisiriided. Kui plaanite lapsele jalanõusid tellida, siis mõõtke kindlasti ära lapse jalg. Erinevatel tootjatel võivad olla pisikesed erinevused jalanõu numbrisuuruste vahel. Seetõttu on heaks abimeheks laste jalatsite suuruste tabel . Lisaks on seal olemas ka pisike õpetus, kuidas on kõige õigem ja lihtsam lapse jala suurust mõõta.

Mida teha koos perega Tartus?

Mis oleks veel mõnusam, kui üks spaapuhkus hubases hotellis. Tartus on palju suurepäraseid hotelle ning nii mõnigi uhke veekeskus, kus üheskoos perega aega veeta. Spaad on tõesti mõnusad ja lõõgastavad, eriti külmal ja pimedal ajal kui külm vägisi kontide vahele poeb.  Spaahotellid on alati suureks tõmbenumbriks just lastega perede hulgas. Pole just väga palju lapsi kes mõnusas soojas basseinivees lustimist ei armastaks. Ja kui basseini juures on veel vahvad liumäed, siis võite kindlad olla, et mudilaste silmad löövad särama ning nende jaoks on tegemist parima puhkusega!

Lisaks spaadele on Tartus mitmeid erinevaid kohti, kus perega aega veeta. Näiteks leiate 10 huvitavat kohta, mida Tartus olles külastada näiteks visittartu.com lehelt. Laste suureks lemmikuks on kahtlemata mänguasjamuuseum, kus tegelikult on ka täiskasvanul sama huvitav ringi uudistada ja tunda ehk pisut nostalgiatki. Ja Tartust rääkides ei saa me kindlasti üle ka sellisest kohas nagu seda on Teaduskeskus- AHHAA. See on koht, kus läheb tõesti tunde ja huvitavat avastamist jagub nii suurematele kui väiksematele tegelastele.

Seega on Tartu üks väga vinge koht, mida kasvõi talvel tasub avastama tulla. Kui suvel kutsub Pärnu ja meri, siis külmemal ajal kiigake kindlasti lõuna poole ja külastage imearmsat Tartut!

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.